International Mover – Reloplanet

Transport i przeprowadzka

  • Home
  • Transport i przeprowadzka

planowanie i koordynacja

Specjalnie dla Państwa układamy cały logistyczny plan przeprowadzki. Klient nie musi zaprzątać sobie głowy odprawą celną czy też odbiorem rzeczy z portu czy lotniska – tym zajmie się Reloplanet. Dostarczymy mienie do Państwa nowego domu.

pakowanie

Gdy już wszystko zatwierdzone: zakres usług, ceny oraz harmonogram poszczególnych działań, przychodzi dzień przeprowadzki. Zatem czas na pakowanie! Usługę realizują doświadczone ekipy, kontrolując cały proces. Szeroka gama kartonów i materiałów do pakowania gwarantuje bezpieczną podróż nawet najbardziej delikatnym i nietypowym w kształcie przedmiotom.
W razie potrzeby zapewniamy dodatkowe zabezpieczenia w postaci skrzyń „pod wymiar“. Demontujemy również meble, które tego wymagają, zabezpieczamy na czas transportu i przygotowujemy do ponownego montażu. Gdy wszystkie paczki są już naszykowane do zabrania z domu, otrzymują Państwo kopię ich listy.

W zależności od wybranego środka transportu wszystkie rzeczy są umieszczane w ciężarówce, kontenerze lub też w naszym magazynie do wysyłki lotniczej.

transport

Pomagamy wybrać optymalny środek transportu, który przewiezie Państwa mienie. Wszystko zależy od wielkości transportu, kierunku i oczekiwanego czasu przeprowadzki. Oferujemy transport:

drogowy – polecamy przy przeprowadzkach krajowych i międzynarodowych w obrębie Europy. Dysponujemy wyspecjalizowanym taborem, współpracujemy z siecią sprawdzonych firm transportowych

morski – stosowany przede wszystkim przy relokacjach międzykontynentalnych. W zależności od ilości przewożonych rzeczy stawiamy do dyspozycji Klienta kontener lub też mniejszą dodatkowo zabezpieczoną drewnianą skrzynię

lotniczy – polecany wówczas, gdy Klientowi zależy na czasie, a do przewiezienia nie ma wielu rzeczy

dostawa rzeczy

Jeśli przeprowadzają się Państwo do kraju poza Unią Europejską niezbędna jest dokumentacja eksportowa i importowa. Reloplanet pomoże w jej sporządzaniu w kraju wysyłki i dostawy. W wyznaczonym terminie Państwa mienie będzie dostarczone, wniesione, rozpakowane, a zużyte materiały zutylizowane.

Dlaczego my?

10 powodów, dla których warto skorzystać z oferty Reloplanet: