International Mover – Reloplanet

Przeprowadzki biur

  • Home
  • Przeprowadzki biur

www.przeprowadzkibiurowe.com
Przeniesienie siedziby firmy to nie lada wyzwanie. Nie sztuka przenieść rzeczy, ale sztuka przenieść je tak, by firma funkcjonowała nawet w czasie przeprowadzki i tuż po niej.
Na szczęście jest Reloplanet! Nasz cel jest zawsze jeden: sprawić, by firma rozpoczęła funkcjonowanie pełną parą w określonym dniu w nowym miejscu.

planowanie

Zanim podejmiemy się wyzwania przeprowadzki biura firmy lub instytucji musimy poznać specyfikę jej funkcjonowania. Ścisła współpraca jest niezbędna na każdym etapie realizacji. W tym celu otrzymują Państwo indywidualnego kierownika projektu. Ma on za zadanie ustalić wszystkie szczegóły i na tej podstawie ułożyć kompleksowy indywidualny projekt przeprowadzki. Projekt jest realizowany po akceptacji Klienta w bezpośrednim porozumieniu z nim.

przeprowadzka i usługi poserwisowe

Gdy projekt jest już zaakceptowany przychodzi czas jego realizacji. Oprócz wszelkich materiałów do pakowania, do dyspozycji Klienta stawiamy wykwalifikowanych pracowników do pakowania i przenoszenia rzeczy, urządzenia usprawniające obsługę przeprowadzki: wózki transportowe, dźwigi, wyciągarki, pasy oraz nasz tabor samochodów ciężarowych i dostawczych.

Stosowane przez nas rozwiązania wynikają z wieloletniego doświadczenia. Dzięki nim przeprowadzka staje się prostsza i przyjemniejsza. To czas, kiedy niezmiernie ważna jest dobra atmosfera. Zapewnią ją nasi fachowcy: uśmiechnięci, godni zaufania, dyskretni, zawsze pomogą, podpowiedzą i dopilnują. Ekipa Reloplanet zapakuje i przeniesie dokumentację, sprzęt komputerowy, ciężki sprzęt biurowy. Zajmie się również demontażem, a potem montażem wyposażenia biura. Wszystkie przedmioty starannie oznaczamy systemowo, tak by w miejscu przeznaczenia trafiły dokładnie na swoje miejsce. Dzięki temu przez cały czas trwania przeprowadzki kontrolujemy i odpowiadamy za powierzone mienie.
W ramach projektu możemy zapewnić również obsługę firm trzecich: IT, sprzątanie, utylizacja czy wystrój wnętrz.

Z nami Państwa firma w nowym miejscu rozpocznie dzień pracy bez zbędnych przestojów. 

Dlaczego my?

10 powodów, dla których warto skorzystać z oferty Reloplanet: