przeprowadzki – transport – logistyka

przeprowadzki międzynarodowe

Specjalnie dla Państwa układamy cały logistyczny plan przeprowadzki. Klient nie musi zaprzątać sobie głowy odprawą celną czy też odbiorem rzeczy z portu czy lotniska – tym zajmie się Reloplanet. Dostarczymy mienie do Państwa nowego domu.

pakowanie

Gdy już wszystko zatwierdzone: zakres usług, ceny oraz harmonogram poszczególnych działań, przychodzi dzień przeprowadzki. Zatem czas na pakowanie! Usługę realizują doświadczone ekipy, kontrolując cały proces. Szeroka gama kartonów i materiałów do pakowania gwarantuje bezpieczną podróż nawet najbardziej delikatnym i nietypowym w kształcie przedmiotom.
W razie potrzeby zapewniamy dodatkowe zabezpieczenia w postaci skrzyń „pod wymiar“. Demontujemy również meble, które tego wymagają, zabezpieczamy na czas transportu i przygotowujemy do ponownego montażu. Gdy wszystkie paczki są już naszykowane do zabrania z domu, otrzymują Państwo kopię ich listy.

W zależności od wybranego środka transportu wszystkie rzeczy są umieszczane w ciężarówce, kontenerze lub też w naszym magazynie do wysyłki lotniczej.

transport

Pomagamy wybrać optymalny środek transportu, który przewiezie Państwa mienie. Wszystko zależy od wielkości transportu, kierunku i oczekiwanego czasu przeprowadzki. Oferujemy transport:

drogowy – polecamy przy przeprowadzkach krajowych i międzynarodowych w obrębie Europy. Dysponujemy wyspecjalizowanym taborem, współpracujemy z siecią sprawdzonych firm transportowych

morski – stosowany przede wszystkim przy relokacjach międzykontynentalnych. W zależności od ilości przewożonych rzeczy stawiamy do dyspozycji Klienta kontener lub też mniejszą dodatkowo zabezpieczoną drewnianą skrzynię

lotniczy – polecany wówczas, gdy Klientowi zależy na czasie, a do przewiezienia nie ma wielu rzeczy

dostawa rzeczy

Jeśli przeprowadzają się Państwo do kraju poza Unią Europejską niezbędna jest dokumentacja eksportowa i importowa. Reloplanet pomoże w jej sporządzaniu w kraju wysyłki i dostawy. W wyznaczonym terminie Państwa mienie będzie dostarczone, wniesione, rozpakowane, a zużyte materiały zutylizowane.

 

serwis dyplomatyczny

Zajmujemy się obsługą zagranicznych przedstawicielstw dyplomatycznych i konsularnych w Polsce. Przeprowadzamy też pracowników polskich ambasad i konsulatów na całym świecie.

 

przeprowadzki prywatne

Jesteś osobą prywatną i zamierzasz zmienić miejsce zamieszkania? Reloplanet to strzał w dziesiątkę! Samodzielna organizacja przeprowadzki to wyzwanie czasochłonne i kłopotliwe. Nie trzeba na nowo odkrywać Ameryki. Na to, co prywatnej osobie może wydawać się nie do przejścia, my mamy już własny sposób. Znamy wszelkie procedury, zawiłości prawne, urzędowe, importowe i transportowe, które mogą się skomplikować podczas przeprowadzki. Dzięki naszej pomocy unikną Państwo niepotrzebnych problemów, nerwów i straty czasu. Specjalnie dla osób prywatnych mamy w ofercie kompleksową obsługę przeprowadzek na terenie kraju i poza granicami. Co ważne, wielkość zlecenia nie ma dla nas znaczenia! Do każdej przeprowadzki podchodzimy z jednakową starannością i zaangażowaniem, dla naszych Klientów podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań. Dla nas przeprowadzka to codzienność! Już dziś umów się z naszym doradcą i skorzystaj z naszego doświadczenia.

 

małe przewozy

Pomagamy w organizacji przeprowadzek na terenie całego kraju. Współpracę rozpoczynamy od spotkania z naszym doradcą, dzięki czemu będziemy mieli możliwość poznania Waszych potrzeb. Nasz pracownik udzieli wszelkich możliwych wyjaśnień, pomoże ustalić szczegóły i harmonogram przenosin. Oferujemy zarówno obsługę w pełnym zakresie, jak i ograniczonym. Zawsze jednak gwarantujemy staranność wykonania!

 

przeprowadzki biurowe

www.przeprowadzkibiurowe.com
Przeniesienie siedziby firmy to nie lada wyzwanie. Nie sztuka przenieść rzeczy, ale sztuka przenieść je tak, by firma funkcjonowała nawet w czasie przeprowadzki i tuż po niej.
Na szczęście jest Reloplanet! Nasz cel jest zawsze jeden: sprawić, by firma rozpoczęła funkcjonowanie pełną parą w określonym dniu w nowym miejscu.

planowanie

Zanim podejmiemy się wyzwania przeprowadzki biura firmy lub instytucji musimy poznać specyfikę jej funkcjonowania. Ścisła współpraca jest niezbędna na każdym etapie realizacji. W tym celu otrzymują Państwo indywidualnego kierownika projektu. Ma on za zadanie ustalić wszystkie szczegóły i na tej podstawie ułożyć kompleksowy indywidualny projekt przeprowadzki. Projekt jest realizowany po akceptacji Klienta w bezpośrednim porozumieniu z nim.

przeprowadzka i usługi poserwisowe

Gdy projekt jest już zaakceptowany przychodzi czas jego realizacji. Oprócz wszelkich materiałów do pakowania, do dyspozycji Klienta stawiamy wykwalifikowanych pracowników do pakowania i przenoszenia rzeczy, urządzenia usprawniające obsługę przeprowadzki: wózki transportowe, dźwigi, wyciągarki, pasy oraz nasz tabor samochodów ciężarowych i dostawczych.

Stosowane przez nas rozwiązania wynikają z wieloletniego doświadczenia. Dzięki nim przeprowadzka staje się prostsza i przyjemniejsza. To czas, kiedy niezmiernie ważna jest dobra atmosfera. Zapewnią ją nasi fachowcy: uśmiechnięci, godni zaufania, dyskretni, zawsze pomogą, podpowiedzą i dopilnują. Ekipa Reloplanet zapakuje i przeniesie dokumentację, sprzęt komputerowy, ciężki sprzęt biurowy. Zajmie się również demontażem, a potem montażem wyposażenia biura. Wszystkie przedmioty starannie oznaczamy systemowo, tak by w miejscu przeznaczenia trafiły dokładnie na swoje miejsce. Dzięki temu przez cały czas trwania przeprowadzki kontrolujemy i odpowiadamy za powierzone mienie.
W ramach projektu możemy zapewnić również obsługę firm trzecich: IT, sprzątanie, utylizacja czy wystrój wnętrz.

Z nami Państwa firma w nowym miejscu rozpocznie dzień pracy bez zbędnych przestojów.

 

przeprowadzki krajowe

Pomagamy w organizacji przeprowadzek na terenie całego kraju. Współpracę rozpoczynamy od spotkania z naszym doradcą, dzięki czemu będziemy mieli możliwość poznania Waszych potrzeb. Nasz pracownik udzieli wszelkich możliwych wyjaśnień, pomoże ustalić szczegóły i harmonogram przenosin. Oferujemy zarówno obsługę w pełnym zakresie, jak i ograniczonym. Zawsze jednak gwarantujemy staranność wykonania!

wyceny

Ceny Reloplanet dostosowane są do polskich realiów. Nie ma dwóch takich samych przeprowadzek, dlatego każde zlecenie wyceniamy oddzielnie. Cena natomiast zależy od wielkości przeprowadzki, rodzaju transportu, trasy przewozu, warunków załadunku i wyładunku, oraz zakresu usług dodatkowych.

 

ubezpieczenie

Nasi Klienci mają możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia swojego mienia na czas przeprowadzki i magazynowania. Nie ma dwóch identycznych przeprowadzek, dlatego też ubezpieczenia są dostosowywane do indywidualnych potrzeb Klientów. Wszystkie szczegóły omawiane są bezpośrednio z dedykowanym Państwu doradcą.

 

magazynowanie

Z naszego doświadczenia wynika, że zdarzają się czasem sytuacje, kiedy relokowane mienie, musi pozostać przez jakiś czas w magazynie. Fortepian, na którego salon w pierwszym wynajętym mieszkaniu jest za mały, rowery, na które niewygospodarowano jeszcze miejsca, czy też zabytkowe biurko, które zanim przekroczy granicę musi przejść odpowiednią procedurę importową. Reloplanet wychodzi temu naprzeciw, oferując usługę magazynowania. Przechowujemy meble, sprzęt, dokumenty w pomieszczeniach, które spełniają Państwa wymagania. Magazyny znajdują się na terenie aglomeracji miejskich na obszarze Polski, Europy lub dowolnym kraju na świecie.

 

archiwizacja dokumentów

Specjalnie dla naszych Klientów korporacyjnych w ramach stałej obsługi archiwizujemy i przechowujemy dokumenty. By ułatwić proces pozbycia się zalegających wolumenów dostarczamy specjalne kartony oraz zapewniamy wsparcie administracyjne i organizacyjne.

http://archivplanet.com

 

dzieła sztuki

Reloplanet zajmuje się kompleksową obsługą transportu dzieł sztuki. Organizujemy cały proces: od przygotowania odpowiednich dokumentów: zezwoleń, odpraw celnych, poprzez dostarczenie materiałów do pakowania i przystosowanych skrzyń, zabezpieczenie, załadunek, po transport lądowy, morski czy lotniczy, rozładunek i profesjonalne wypakowanie wcześniej zabezpieczonych dzieł.